Eski DizilerEski Diziler
Çizgi Filmler

dikkat  Açıklama: Çalışmayan videolar için buraya tıklayın.
Partların devamı için lütfen sayfayı yenileyin... Dizi hakkındaki yorumlarınızı sayfanın alt kısmından yapabilirsiniz.

Kanal Rehberi > Aile Boyu 1.Bölüm 31 Ocak 2011


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Özet: TRT 1 ekranında aile boyu seyredeceğiniz yepyeni bir yarışma programı başlıyor! Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un sunduğu “Aile Boyu” yarışması, 31 Ocak’tan itibaren izleyicileriyle buluşuyor.
Dörder kişilik iki ailenin takımlar hâlinde yarıştığı programda sorular önce stüdyoda bulunan 50 kişilik kontrol grubuna soruluyor. Kontrol grubu, ellerinde bulunan oylama cihazları yardımıyla birer cevap şıkkı seçiyor. Soruyu ve şıkları görmeyen yarışmacıların yapması gereken ise, 50 kişilik grup tarafından en çok oylanan şıkları tahmin etmek. Yarışmacıların çeşitli ödüller kazandığı programda, beş gün üst üste finale kalan aile, final turunu da başarıyla tamamlarsa, büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. Aileler arasında yaşanan tatlı rekabete, sunucular da birer takımın taraftarı olarak katılıyor. Soruların yanı sıra aileler arasındaki sohbetlerle, stüdyodaki canlı orkestrayla ve sunucuların katkılarıyla renklenen programda oldukça eğlenceli dakikalar yaşanıyor.
Aile Boyu, Hafta İçi Her Gün TRT 1’de…

Puan : 4
Eklenme: 30.01.2011
Durum : Kanal Rehberi

Etiketler :
Aile Boyu Aile Boyu 1.Bölüm 31 ocak 2011 Aile Boyu 1.Bölüm 31 ocak Aile Boyu 2. Bölüm Fragmanı
Reyhan Kilment demiş ki; Yarışmanıza katılmak istiyorum.. Nasıl başvurabilirim? İnternet web adresinizi bulamadım.Teşekkür ederim.
31.01.2011
Yorum Yap


Yabancı DizilerYabancı Diziler
İstatistikler
  • Toplam Dizi : 49867
  • Toplam İzlenme : 16578815